Проведення тендерів. Як перемогти?

В даний час в Україні будується багато складів, офісів та інших будівель, що значно збільшує економіку країни і забезпечує робочі місця. Але виграти, щоб створити подібну конкуренцію в цьому секторі все ще досить складно, особливо якщо мова йде про закупівлю товарів. На що слід звернути увагу?

Виконання основних критеріїв здобувача

Критерії запиту котирувань повинні строго дотримуватися. Необхідно переконатися, що пропоноване пропозиція точно відповідає потребам покупця. Необхідно описати вигоди, які покупець отримає від товарів або послуг.

Краще навести конкретні приклади того, як компанія відповідає критеріям відбору, а не просто вказати, що це було зроблено. Важливо підкреслити авторитетність і надати досвід, який буде перевірятися, а також пояснити, як підхід до торгів буде відповідати потребам покупця. Необхідно визначити найважливіші вимоги до покупця і врахувати їх при відповіді на пропозицію.

Вибирайте правильних суддів

Ще одна важлива частина успішної відповіді на заявку — вибір правильних суддів.

Варто використовувати арбітрів, які знають товари або послуги запитуючої компанії. Ви повинні переконатися, що у вас є дозвіл використовувати рефері, перш ніж включати його у відповідь. Їх потрібно проінформувати про основні моменти запиту, щоб вони могли сфокусувати свої коментарі на специфіці вакансії.

Коригуванняпропозиції

Вам слід використовувати засіб перевірки правопису і, якщо можливо, попросити кого-небудь, хто не бере участі в процесі пропозиції, прочитати відповідь на пропозицію і залишити відповідь. Найкраще найняти професійного редактора або коректора для виконання цього завдання. Якщо різні автори внесли свій вклад в різні частини відповіді на пропозицію, варто переконатися, що одна людина прочитав весь документ відповіді на пропозицію для однаковості.

Подача заявки вчасно

Пізні або неповні відповіді на пропозиції зазвичай виключаються з розгляду, за винятком надзвичайних і заздалегідь визначених обставин.

Якщо ви подаєте заявку онлайн, вам не потрібно відкладати її до останньої хвилини, якщо у вас є проблеми з вашим комп’ютером, Інтернетом або мережею. Якщо повинен бути опублікований відповідь на пропозицію, переконайтеся, що є час для затримок. Вам слід розглянути можливість використання «доставки в той же день» для кур’єрських служб або надання відповіді про пропозицію вручну (якщо це дозволено).

Щоб побачити, де найчастіше представлені пропозиції на будівництво, слід перейти за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/otsenka-imushestva-i-imushestvennyh-prav/otsenka-biznesa/.