Онлайн-торги необробленого дерева в м. Чернігів

Відповідно до нового порядку, з цього року виставлення пропозицій на онлайн-торги з купівлі-продажу необробленого дерева в м. Чернігів дозволяється лише через «Прозорро.Продажі». Це інноваційна система, яка виконує головну мету Міністерства енергетики і захисту довкілля, а саме, забезпечення прозорого процесу ведення закупівель необробленої деревини та спрощення контролю за їх обігом на ринку.

Організація онлайн-торгів із закупки необробленого дерева в м. Чернігів

Так, Кабінетом Міністрів було прийнято резонансну постанову «Про реалізацію експеременталного проекту по проведенню електронних аукціонів, направлених на продаж необробленої деревини». В цьому році було здійснено запуск експериментального проекту, відповідно до якого всі лісоматеріали, як на Чернігівщині, так і по території всієї України, повинні реалізуватися на онлайн-торгах Prozorro.Sale.

Інноваційні зміни передбачають реалізацію продажу лотів загальним обсягом в 150 кубічних метрів. Вартість повинна досягати не менше, ніж двісті тисяч у національній валюті. Проведення аукціонів дозволяється лише на офіційних електронних майданчиках, таких  як sale.uub.com.ua. Такі дії направлено на повне виведення ринка необробленого дерева з тіні. Цей крок, та заборона на вирубку Карпатських лісів стали ще одним кроком до вступу України в ЄС.

Ідею впровадження прозорих аукціонів з продажу необробленого дерева в Чернігові запропонували спеціалісти «Прозорро.Продажі», державне лісове агентство та представники Офісу регулювання BRDO. Раніше, продаж необробленої деревини здійснювався за попередніми домовленостями між учасниками торгів. Такі нелегальні схеми позбавляли можливості вести здорову конкуренцію, та зменшувало прибуток держави. Нова електронна система «Прозорро» дозволяє уникати подібних махінацій, так як відтепер, встановлено суспільних контроль над проведенням торгів. В Чернігові, як і в інших містах України публікуються у відкритому доступі.

Чому необхідно обирати саме Українську універсальну біржу

Здійснюючи купівлю-продаж на електронних майданчика, таких як «Українська універсальна біржа», прозорі аукціони принесли в бюджет держави 24,7 мільярдів прибутку. І все це лише за три роки. Все це завдяки професіоналізму спеціалісті офіційного електронного майданчику. Їх завдання від початку існування самої системи «Прозорро.Продажі» прикладати максимум зусиль, для забезпечення отримання учасниками онлайн-торгів потрібних ї активів на дуже вигідних умовах.

Переглянути доступні на цей час аукціони з продажу необробленої деревини можливо за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-chernigovi-sale-uub-com-ua . Також, авторизованим користувачам сервісу запропоновано можливість отримання електронних повідомлень з оновленими списками пропозицій на аукціонах. Ще одним способом слідкувати за актуальною інформацією є Телеграм канал Української універсальної біржі.

Для початку торгів необхідно пройти дуже просту процедуру реєстрації після чого буде відкрито доступ до участі в аукціонах у м. Чернігові. Отримати безкоштовну консультацію від професійних менеджерів можна за телефоном, зазначеним в особистому кабінеті. Ознайомитись з інструкцією користування сайтом можна на YouTube каналі.