Огляд української універсальної біржі

Українська універсальна біржа (УУБ) зареєстрована в 1997 році. Ця система стає однією з єдиних професійних організацій в Україні, де можна робити ставки на покупку деревної сировини. Також можна скористатися цілим спектром послуг. З 2016 року реєстровані учасники проекту ProZorro, і на сьогодні вважається офіційною віртуальною платформою будь-яких закупівель в Прозорро.Продажі.

Саме в системі Прозорро.Продажі торги проводяться з урахуванням кількох категорій: мала приватизація, користування надрами, особисті права за кредитом, реалізація нерухомого майна, авто, деревної сировини, металу, оренди вагонів, інші комерційні аукціони. Професійний колл-центр, а також особисті менеджери, оперативно нададуть консультацію і технічну підтримку щодо діяльності відповідно до вимог системи.

Для повної зручності торги на ProZorro.Sale проводяться на платформі, яка вдосконалюється під особливі нормативи. Серед чергових новинок системи є Telegram-бот і Viber-бот, за допомогою яких можна в кілька кліків на мобільному пристрої знайти будь-які необхідні аукціони з обраної категорії. Підписатися на отримання повідомлень про нові лотах в онлайн-режимі може кожен учасник торгів. Пропоновані боти будуть здійснювати всю основну роботу з пошуку необхідних для роботи лотів за самого покупця. Тут ніхто не пропустить вигідні пропозиції. З дев’яти мільярдів гривень, які в результаті отримує протягом десяти місяців 2019 р Організатори даних аукціонів, змогли отримати велику суму, а більше 1 мільярда гривень було виплачено переможцям аукціону. Два і ТОП-кращих серед першої п’ятірки дорогі варіанти були виграні учасниками УУБ.

Боти для Телеграм і Вайбер з розсилкою на торги

Зручні боти для Вайбер і Телеграм, розроблені кращими фахівцями віртуальної платформи УУБ допомогли багатьом виконати ставки на комфортабельних умовах. Ця платформа ідеально підходить і для нових гравців. Дані розумні віртуальні помічники зможуть знайти відповідь на будь-яке питання. Також вони зможуть моментально зорієнтуватися у великій кількості аукціонів, які кожен день проводяться на майданчику https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-kruglyak-sosny-na-prozoro-prodazhi

.

Як купити нерухоме майно за допомогою Телеграм і Вайбер ботів

Prozorro.Sale — оригінальна віртуальна система, за допомогою якої на сьогоднішній день держава надзвичайно користується великим успіхом і прекрасно продає, а також здає в оренду будь-які невикористані активи. Робиться все зазвичай з використанням спеціальної віртуальної системи на кшталт УУБ. Тільки тут учасники проходять навчання на користування зручною системою електронного аукціону. Будь-які витрати по рекламі будуть взяті системою.

Протягом чотирьох років система успішно виконує свою роботу в торгах і робить все, щоб учасникам аукціону було максимально зручно користуватися майданчиком. Постійні емейл розсилки, навчальні відеоролики, оперативний зв’язок і прекрасно підготовлені менеджери-консультанти — це все буде відправлено до вас на пошту у вигляді важливого повідомлення. Одним з популярних вважається створення своїх ботів, завдяки їм можна простежити за новинками аукціонів з реалізації нерухомого майна, авто, необробленого деревної сировини. Будь-яка інформація буде надіслана по своїх адресатів раніше кінцевого результату щодо аукціону. Головне, щоб учасник пройшов реєстрацію в системі і підписався на розсилки.